Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: Required
pl: Wymagane

en: All
pl: Wszystko

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Country name
pl: Nazwa kraju

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Unique
pl: Unikalne

en: Field types
pl: Typy pól

en: Storage settings
pl: Ustawienia przechowywania
