Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Required
ta: தேவை

en: All
ta: எல்லா

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Field settings
ta: புல அமைவுகள்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
