Mobile Number (2.0.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Country
vi: Quốc gia

en: Required
vi: Bắt buộc

en: All
vi: Tất cả

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu

en: Unique
vi: Không trùng lặp
