Mobile Number (2.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: All
cy: I gyd

en: Optional
cy: Dewisol

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes
