Mobile Number (2.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Required
et: Kohustuslik

en: All
et: Kõik

en: Optional
et: Valikuline

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Country code
et: Riigikood

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Storage settings
et: Salvestamise sätted
