Mobile Number (2.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Required
ku: پێویستە

en: All
ku: هەموو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە
