Mobile Number (2.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Required
lt: Privalomas

en: All
lt: Visi

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Unique
lt: Unikalus

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Storage settings
lt: Saugojimo nustatymai

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai
