Mobile Number (2.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: All
pa: ਸਭ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
