Mobile Number (2.0.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Required
az: Tələb olunur

en: All
az: Hammısı

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
