Mobile Number (2.0.2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
