Mobile Number (2.0.2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Country
da: Land

en: Required
da: Obligatorisk

en: All
da: Alle

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Optional
da: Valgfrit

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Installed
da: Installeret

en: Country Code
da: Landekode

en: Country code
da: Landekode

en: Resend
da: Gensend

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: Country name
da: Landenavn

en: Verification
da: Bekræftelse

en: Unique
da: Unik

en: Field types
da: Felttyper

en: Storage settings
da: Indstillinger for lagring

en: Advanced elements
da: Avancerede elementer
