Mobile Number (2.0.2) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Required
eo: Bezonata

en: All
eo: Ĉiuj

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
