Mobile Number (2.0.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Required
th: จำเป็น

en: All
th: ทั้งหมด

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Field settings
th: การตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
