Mobile Number (2.0.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Country
tr: Ülke

en: Required
tr: Zorunlu

en: All
tr: Tümü

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Installed
tr: Kurulu

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Field settings
tr: Alan ayarları

en: Country name
tr: Ülke adı

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Unique
tr: Özgün (ünik)

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Storage settings
tr: Depolama ayarları
