Mobile Number (2.0.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Country
be: Краіна

en: Required
be: Абавязкова

en: All
be: Усе

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Installed
be: Усталявана

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
