Mobile Number (2.0.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Required
oc: Requesit

en: All
oc: Tot

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Field settings
oc: Paramètres del camp

en: Country name
oc: Nom del país
