Mobile Number (2.0.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: All
sl: Vsi

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
