Mobile Number (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Required
ur: درکار

en: Default
ur: طے شدہ

en: Optional
ur: اختیاری
