Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Required
ca: Necessari

en: All
ca: Tot

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Optional
ca: Opcional

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Allowed Countries
ca: Països permesos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Unique
ca: Únic

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Storage settings
ca: Paràmetres de l'emmagatzemament
