Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Country
lv: Valsts

en: Required
lv: Obligāts

en: All
lv: Visi

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Installed
lv: Instalēts

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Unique
lv: Unikāls
