Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Country
pt: País

en: Required
pt: Obrigatório

en: All
pt: Todos

en: Optional
pt: Opcional

en: Phone number
pt: Número de telefone

en: Default Country
pt: País pré-definido

en: Not Installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Country Code
pt: Código do País

en: Country code
pt: Código do país

en: Field settings
pt: Configurações do campo

en: Country name
pt: Nome do país

en: Verification
pt: Verificação

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Unique
pt: Único

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Storage settings
pt: Configurações de armazenamento
