Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Required
ar: ضروري

en: All
ar: الكل

en: Optional
ar: اختياري

en: Installed
ar: مثبت

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Storage settings
ar: إعدادات التخزين
