Mobile Number (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Country
eu: Herria

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Field types
eu: Eremu motak
