Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Country
gl: País

en: Required
gl: Obrigatorio

en: All
gl: Todo

en: Optional
gl: Opcional

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Installed
gl: Instalado

en: Country code
gl: Código de país

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Verification
gl: Comprobación
