Mobile Number (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Country
he: מדינה

en: Required
he: נדרש

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Installed
he: מותקן

en: Verification
he: אימות
