Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: Country
mr: देश

en: Required
mr: आवश्यक

en: All
mr: सर्व

en: Optional
mr: पर्यायी
