Mobile Number (8.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Required
sq: Kërkohet

en: All
sq: Të gjitha

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës
