MoceanSMS Abandoned Cart (3.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Enable
be: Уключыць

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
