MoceanSMS Abandoned Cart (3.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: API Key
hu: API-kulcs

en: About
hu: Leírás

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Batch limit
hu: Kötegkorlát
