MoceanSMS Abandoned Cart (3.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Enable
it: Abilita

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: About
it: Informazioni

en: Batch limit
it: Limite batch
