MoceanSMS Abandoned Cart (3.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: Configuration saved.
ro: Configurația a fost salvată.

en: API Key
ro: Cheie API

en: About
ro: Despre
