MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: API Key
da: API-nøgle

en: About
da: Om

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Batch limit
da: Batch begrænsning
