MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: About
gl: Información

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
