MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um
