MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: About
uk: Про модуль

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.
