MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Enable
de: Aktivieren

en: Configuration saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: About
de: Über

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.
