MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: API Key
sk: API Kľúč

en: About
sk: Informácie o

en: History limit
sk: Historický limit

en: Send timeout
sk: Časový limit odoslania
