MoceanSMS Broadcast (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Send
fa: ارسال

en: Message:
fa: پیام:

en: All users
fa: همه کاربران

en: About
fa: درباره

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
