MoceanSMS Broadcast (2.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: To:
cs: Komu:

en: Send
cs: Poslat

en: Message:
cs: Zpráva:

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: About
cs: Popis
