MoceanSMS Broadcast (2.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Search
de: Suche

en: To:
de: An:

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Send
de: Senden

en: Message:
de: Nachricht:

en: All users
de: Alle Benutzer

en: About
de: Über

en: Settings saved.
de: Einstellungen gespeichert.
