MoceanSMS Broadcast (2.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: To:
fr: À

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Send
fr: Envoyer

en: Message:
fr: Message :

en: All users
fr: Tous les utilisateurs

en: About
fr: À propos

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.
