MoceanSMS Broadcast (2.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Search
ja: 検索

en: To:
ja: 宛先:

en: Send
ja: 送信

en: Message:
ja: メッセージ:

en: About
ja: アバウト
