MoceanSMS Broadcast (2.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: To:
pl: Do:

en: API Key
pl: Klucz API

en: Send
pl: Wyślij

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: About
pl: O stronie

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.
