MoceanSMS Broadcast (2.0.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: To:
pt: Para:

en: API Key
pt: Chave API

en: Send
pt: Enviar

en: Message:
pt: Mensagem:

en: All users
pt: Todos os utilizadores

en: About
pt: Sobre
