MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Search
be: Пошук

en: API Key
be: Ключ API

en: Send
be: Адаслаць

en: Message:
be: Паведамленне:

en: About
be: Аб

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
