MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Send
et: Saada

en: Message:
et: Sisu:

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: About
et: Programmist
