MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Send
eu: Bidali

en: Message:
eu: Mezua:

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak

en: About
eu: (r)i buruz
