MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: To:
gl: Para:

en: Send
gl: Enviar

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: All users
gl: Todos os usuario

en: About
gl: Información

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
