MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: To:
hu: Címzett:

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Send
hu: Küldés

en: Message:
hu: Üzenet:

en: All users
hu: Minden felhasználó

en: About
hu: Leírás

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
