MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: API Key
lt: API raktas

en: Send
lt: Siųsti

en: Message:
lt: Žinutė:

en: All users
lt: Visi nariai

en: About
lt: Apie

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
